Ogłoszenie Stypendialnej Instytutu Filozofii UW

5 paź, 2011; Aktualności Ogłoszenia

Szanowni Państwo,
poniżej znajdą Państwo infromacje na temat wniosków o stypendium Rektora UW dla najlepszych studentów:

• Wnioski składa się przez USOSweb, a następnie drukuje, podpisuje i dostarcza Komisji Stypendialnej IF UW.
  • Ostateczny termin: 21.10.2011 r.
  • Do wniosków prosimy dołączyć zaświadczenie o wysokości średniej (wzór zaświadczenia na stronie Instytutu) – średnią oblicza i potwierdza SEKRETARIAT.

Formularz zaświadczenia średniej ocen można pobrać tutaj: Zaświadczenie – średnia

Ci z Państwa, którzy złożyli wnioski na starych formularzach jeszcze w wrześniu i mieli potwierdzoną na nich średnią, nie są zobowiązani do dostarczenia zaświadczenia o wysokości średniej.

(1)    Prosimy na bieżąco sprawdzać stronę Instytutu zakładki: Samorząd / Komisja Stypendialna / Ogłoszenia Komisji Stypendialnej, a także tablice ogłoszeń.

(2)    W tym tygodniu na stronie Instytutu zamieścimy poradnik uzupełniania wniosków w USOSweb.

(3)    Studenci, którzy nie mają wprowadzonego numeru swojego konta bankowego do USOS proszeni są o uzupełnienie danych (można zrobić to indywidualnie przez USOS ► (DLA STUDENTÓW / MOJE STUDIA / PŁATNOŚCI / KONTO BANKOWE).

Przewodniczący KS IF UW
Łukasz Krawiranda