Profesor Saul Kripke na Uniwersytecie Warszawskim, 18.06.2017

16 cze, 2017; Aktualności Konferencje Ogłoszenia Wykłady gościnne

18 czerwca 2017 roku, o godz. 16:30 w auli dawnej BUW wystąpi prof. Saul Kripke. Słynny filozof i logik wraz z dr Rominą Padro wygłoszą wykład „Descartes on Eternal Truths” w ramach organizowanego przez Instytut Filozofii kongresu „Logic and Religion” (18-22 czerwca 2017). Wstęp wolny.
Prof. Kripke przyjedzie do Warszawy na ponad tydzień, by wziąć pełny udział w kongresie. Wystąpi on również podczas debaty podsumowującej kongres (22 czerwca 2017, w nowej BUW, godz. 11:15), w której wezmą udział również prof. Michał Heller, prof. Dov Gabbay i inni.
Pełny program kongresu znajduje się pod adresem: http://logicandreligion.pl/program
Na wszystkie sesje plenarne kongresu wstęp jest wolny. Istnieje możliwość zarezerwowania miejsca pod adresem: http://logicandreligion.pl/rezerwacja
W przypadku chęci wzięcia pełnego udziału w kongresie (czyli również w sesjach równoległych) należy zarejestrować się jako uczestnik przez formularz znajdujący się pod adresem: http://logicandreligion.pl (studenci, doktoranci i pracownicy WFiS mogą zostać uczestnikami bezpłatnie; w przypadku osób spoza WFiS należy uiścić opłatę konferencyjną; w przypadku osób z UW, ale spoza WFiS – wydziały rozliczą się na podstawie not obciążeniowych).
Serdecznie zapraszamy
Organizatorzy