PLAN URLOPÓW WYPOCZYNKOWYCH W ROKU 2014

PRACOWNIKÓW INSTYTUTU FILOZOFII

 

Lp.

Nazwisko i imię

Termin urlopu

1.       

Bieniak-Nowak Magdalena

31.07 – 19.09

2.       

Bigaj Tomasz

urlop naukowy do 30.09.2015

3.       

Bober  Wojciech

28.07 – 25.08;   15 – 23.09

4.       

Boczar Mieczysław

7 - 29.07;   18 – 29.08

5.       

Borowska Ewa

24.07 – 1.09

6.       

Borowska Magdalena

14 – 31.07;   7 – 21.08

7.       

Brożek  Anna

1.07 – 25.09

8.       

Brykczyński Piotr

15.07 – 9.09

9.       

Bursztyka Przemysław

11.08 – 30.09

10.   

Chmura Maja

1.08 – 3.09

11.   

Ciecierski  Tadeusz

urlop naukowy do 31.08  oraz   1 – 30.09

12.   

Cieśliński Cezary

7.07 – 26.08

13.   

Dobieszewski Janusz

9 – 13.06;   11 – 29.08;   8 – 23.09

14.   

Dobrowolski Jacek

1.08 – 22.09

15.   

Dziedzic  Anna

28.07 – 1.09

16.   

Dziobkowski Bogdan

1.08 – 4.09

17.   

Gęgotek Joanna

10.07 – 29.08

18.   

Golińska-Pilarek Joanna

urlop macierzyński do 12.08  oraz   13.08 – 30.09

19.   

Górnicka-Kalinowska Joanna

15.07 – 19.08;   9 – 23.09

20.   

Grudzińska Justyna

1.08 – 22.09

21.   

Grygianiec Mariusz

2.07 – 21.08

22.   

Hauska Jan

7.07 – 26.08

23.   

Herer Michał

22.07 – 26.08;   16 – 23.09

24.   

Hołówka Jacek

11.07 – 1.09

25.   

Hołówka  Teresa

11.07 – 1.09

26.   

Horecka Aleksandra

21.07 – 29.08;   15 – 25.09

27.   

Ivanyk Stepan

1 – 18.09

28.   

Jadacki Jacek

7.07 – 26.08

29.   

Jedynak   Anna

14 – 25.07;   4.08 – 3.09;   15 – 19.09

30.   

Kawczyński Filip

21.07 – 9.09

31.   

Kloc-Konkołowicz Jakub

17.07 – 29.08;   15 – 19.09

32.   

Kozłowski Michał

7.07 – 8. 08;   15 – 30.09

33.   

Krajewski  Stanisław

30.06 – 11.07;   11.08 – 16.09

34.   

Krauze-Błachowicz  Krystyna

23.06 – 7.07;   18 – 21.08;   15 - 30.09

35.   

Książek  Andrzej

urlop zdrowotny do 30.09

36.   

Kuś Katarzyna

1 – 29.08;   5 – 30.09

37.   

Kuźniar Adrian

urlop naukowy do 31.07   oraz  1.08 – 22.09

38.   

Lorenc Iwona

7.07 – 19.08;   15 – 19.09

39.   

Lorenc  Włodzimierz

7.07 – 19.08;   15 – 19.09

40.   

Łapiński Krzysztof

14.07 – 2.09

41.   

Łuków  Paweł

30.06 – 25.07;   4 – 26.08

42.   

Markiewicz Barbara

1.08 – 22.09

43.   

Marszałek  Robert

1.08 – 22.09

44.   

Michalik Joanna

23.07 – 22.09

45.   

Migasiński Jacek

30.06 – 8.07;   23.07 – 8.08;   4 – 25.09

46.   

Misiuna Krystyna

7.07 – 26.08

47.   

Mostowski  Marcin

23.06 – 1.08;   18 – 22.08

48.   

Nogal Agnieszka

1.07 – 6.08

49.   

Nowak Marek

3 – 10.07;   15 – 30.09

50.   

Odrowąż-Sypniewska  Joanna

14.07 – 2.09

51.   

Okołowski Paweł

1.08 – 9.09

52.   

Okopień  Krzysztof

16.06 – 11.07;   21.08 – 12.09

53.   

Omyła Mieczysław

1.08 – 21.08

54.   

Ostrowski  Janusz

1 – 14.07;   21 – 26.08

55.   

Papiernik Joanna

29.05 – 11.06;   14.07 – 1.09

56.   

Paprzycka  Katarzyna

7.07 – 26.08

57.   

Pieróg Stanisław

11.07 – 1.09

58.   

Pokropski Marek

1.08 – 3.09

59.   

Poręba Marcin

14.07 – 29.08;   15 – 25.09

60.   

Puczyłowski Tomasz

14 – 25.07;   4.08 – 9.09

61.   

Romaniuk  Adam

1.07 – 20.08

62.   

Rosińska-Zielińska Zofia

1 – 13.08

63.   

Różyńska Joanna

23.06 – 1.07;   4.08 – 12.09

64.   

Rymkiewicz Wawrzyniec

4.07 – 25.08

65.   

Salwa Mateusz

28.07 – 1.08;   4 – 9.09;   11 – 30.09

66.   

Schollenberger Piotr

28.07 – 16.09

67.   

Szyszkowska Małgorzata

16.07 – 4.09

68.   

Środa Magdalena

16.06 – 21.07;   4 – 26.08

69.   

Tałasiewicz Mieszko

30.06 – 18.07;   28.07 – 14.08;   25.08 – 2.09

70.   

Tichy Rafał

14.07 – 2.09

71.   

Tiuryn Tomasz

7.07 – 26.08

72.   

Walentowicz  Halina

24.07 – 28.08;   11 – 25.09

73.   

Wciórka Wojciech

2.07 – 3.09

74.   

Wieczorek Renata

17.07 – 5.09

75.   

Wilkin Piotr

29.07 – 30.09

76.   

Wiśniewski Tomasz

8.07 – 13.08

77.   

Wolińska Anna

1.07 – 20.08

78.   

Wonicki Rafał

1.07 – 20.08

79.   

Wójtowicz  Anna

1 – 9.07;   21.07 – 30.08

80.   

Wójtowicz Krzysztof

30.06 – 27.08

81.   

Zbrzeźniak Urszula

14.07 – 2.09

82.   

Ziemski Piotr

7.07 – 26.08