WYKŁADY MONOGRAFICZNE 2013/2014

 

L.p.

Temat

Prowadzący

Sem.

Terminy

1.       

Philosophy of Value including Philosophical Anthropology

Przemysław Bursztyka

I, II

wt. 15.00-16.30 s.110

2.       

Logic and Games

Alessandro Facchini

I, II

pt. 15.00-16.30 s.110

3.       

Dynamiczne teorie znaczenia

Justyna Grudzińska

I

czw. 11.30-13.00 s.109

4.       

Teorie świadomości

Jacek Hołówka

I, II

czw. 9.45-11.15 s.209

5.       

Historia filozofii ukraińskiej

Stepan Ivanyk

I, II

wt. 18.30-20.00 s.209

6.       

Polska filozofia analityczna w I połowie XIX wieku

Jacek Jadacki

II

pon. 11.30-13.00 s.209

7.       

Introduction to French Theory

Michał Kozłowski

I, II

czw. 15.00-16.30 s.110

8.       

Conversational Implicatures

Joanna Odrowąż-Sypniewska

II

pon. 15.00-16.30 s.209

9.       

Paradoksy prawdopodobieństwa

Krystyna Misiuna

I, II

czw. 11.30-13.00 p.111

10.   

Logika niefregowska a podstawy logiki

Mieczysław Omyła

I, II

śr. 9.45-11.15 s.205

11.   

Universals in Ancient Philosophy: Plato, Aristotle and others

Tomasz Tiuryn

II

pt. 13.15-14.45 s.110

12.   

Jak rozsądnie podejmować decyzje i wyciągać wnioski?

Anna Wójtowicz

II

on-line

 

JAKO WYKŁAD MONOGRAFICZNY MOŻE BYĆ WYBRANY KAŻDY WYKŁAD FAKULTATYWNY

L.p.

Temat

Prowadzący

Sem.

Terminy

  1.          

Philosophy of Mind

Tadeusz Ciecierski (I sem.)

Marcin Poręba (II sem.)

I, II

czw. 16.45-18.15 wykład s.109

czw. 18.15-20.00 ćw. s.109

  2.          

Filozofia działania

Katarzyna Paprzycka

I

pon. 9.45-11.15 s.102

  3.          

Estetyka

Iwona Lorenc

I, II

wt. 9.45-11.30 s.109

  4.          

Filozofia kultury

Krzysztof Okopień

Wawrzyniec Rymkiewicz

I, II

śr. 11.30-13.00 s.205

  5.          

Filozofia nauki

Joanna Gęgotek

I, II

śr. 13.15-14.45 s.209

  6.          

Filozofia polityki

Barbara Markiewicz

I, II

wt. 13.15-14.45 s.209

  7.          

Filozofia religii

Janusz Dobieszewski

I, II

pt. 15.00-16.30 s.209

  8.          

Filozofia społeczna

Jakub Kloc-Konkołowicz

I, II

wt. 11.30-13.15 s.205

  9.          

Social Philosophy

Janusz Ostrowski

I, II

śr. 16.45-18.15 s.208

10.        

Historia filozofii polskiej

Stanisław Pieróg

I, II

pt. 9.45-11.15 s.109

11.        

Filozofia starożytna

Krzysztof Łapiński

I, II

czw. 13.15-14.45 p.211

12.        

Filozofia średniowieczna

Rafał Tichy

I, II

pt. 13.15-14.45 p.211

13.        

Filozofia języka

Mieszko Tałasiewicz

Joanna Odrowąż-Sypniewska

I, II

wt. 13.15-14.45 s.102

14.        

Logic II

Cezary Cieśliński

I, II

pon. 15.00-16.30 s.109

15.        

Logika III: wprowadzenie do teorii modeli (wykład+ćwiczenia)

Marcin Mostowski

I, II

wykład: wt. 18.00-20.00 p.111

ćw.: pt. 17.00-19.00 p.111

16.        

Filozofia nowożytna: Filozofia społeczna nowożytności i jej konteksty

Jacek Dobrowolski, Tomasz Wiśniewski

II

pon. 15.00-16.30 s.112

pt. 13.15-14.45 s.112

17.        

Metaetyka

Wojciech Bober

I, II

pon. 13.15-14.45 s.102

18.        

Filozofia nowożytna: Filozofia XIX wieku

Marek Pokropski, Tadeusz Ciecierski

I

pon. 15.00-16.30 s.112

pt. 13.15-14.45 s.112

19.        

Logical Semiotics

Piotr Brykczyński

I, II

pon. 9.45-11.15 s.110