Wykłady monograficzne 2017/2018

L.p.

Prowadzący

Przedmiot

Forma

Semestr

Ilość godz.

Termin

    1.             

Bursztyka Przemysław

Philosophical Theories of Imagination II

wm

rok

60

czw. 15.00-16.30 s.208

    2.             

Golińska-Pilarek Joanna

Wprowadzenie do logik nieklasycznych

wm

zimowy

60

(e-learning)

    3.             

Krajewski Stanisław

Philosophy of dialogue: its religious, interreligious, and Jewish dimensions

wm

rok

60

śr. 15:00-16:30 s. 208

    4.             

Misiuna Krystyna

Matematyczne i filozoficzne podstawy prawdopodobieństwa (wyk. monograficzny)

wm

zimowy

30

pon. 13:15-14:45 s. 108

    5.             

Przepiórkowski Adam

Współczesne teorie składniowe

wm

zimowy

30

pon. 18:30-20:00 s.209

    6.             

Szyszkowska Małgorzata

Między ideą a doświadczeniem: dzieło muzyczne w estetyce Romana Ingardena

wm

zimowy

30

czw. 09:45-11:15, s.209

    7.             

Ziemski Piotr

Pozytywizm warszawski. Narodziny - rozwój - tradycja

wm

letni

30

pon. 09:45-11:15 s.110

    8.             

Bursztyka Przemysław

Rychter Marcin

Filozofia kultury

wyk

rok

60

czw. 13:15-14:45 s.4

    9.             

Ciecierski Tadeusz

Poręba Marcin

Filozofia umysłu

wyk

rok

60

śr. 09:45-11:15 s.205

 10.             

Dobieszewski Janusz

Filozofia religii

wyk

rok

60

czw. 15:00-16:30 s.4

 11.             

Kloc-Konkołowicz Jakub

Filozofia społeczna

wyk

rok

60

wt. 11:30-13:00, s.205

 12.             

Kozłowski Michał

Filozofia nowożytna II: Figury wyzwolenia w filozofii nowożytnej

wyk

letni

30

pt. 13:15-14:45 s.108

 13.             

Kuźniar Adrian

Filozofia nauki

wyk

rok

60

śr. 13:15-14:45 s.209

 14.             

Lorenc Iwona

Estetyka

wyk

rok

60

wt. 09:45-11:15 s.109

 15.             

Nogal Agnieszka

Filozofia polityki

wyk

rok

60

wt. 13:15-14:45 s.209

 16.             

Odrowąż-Sypniewska Joanna

Tałasiewicz Mieszko

Filozofia języka

wyk

rok

60

wt. 13:15-14:45 s.109

 17.             

Paprzycka-Hausman Katarzyna

Philosophy of Action

wyk

zimowy

30

pon. 13:15-14:45 s.109

 18.             

Pieróg Stanisław

Historia filozofii polskiej I

wyk

zimowy

30

pt. 09:45-11:15 s.109

 19.             

Pieróg Stanisław

Historia filozofii polskiej II

wyk

letni

30

pt. 09:45-11:15 s.109

 20.             

Tichy Rafał

Filozofia Średniowieczna

wyk

rok

30

pt. 15:00-16:30 s.102

 21.             

Tiuryn Tomasz

Filozofia Starożytna

wyk

rok

30

wt. 11:30-13:00 s.102

 22.             

Wiśniewski Tomasz

Filozofia nowożytna II: Antropologia filozoficzna nowoczesności

wyk

zimowy

30

pon. 15:00-16:30 s.109

 23.             

Wójtowicz Krzysztof

Logika III

wyk

zimowy

30

śr. 15:00-16:30 s.110