Wykłady monograficzne 2017/2018

L.p.

Prowadzący

Przedmiot

Forma

Semestr

Ilość godz.

Termin

1. 

Bursztyka Przemysław

Philosophical Theories of Imagination II

wm

rok

60

czw. 15.00-16.30 s.208

2. 

Golińska-Pilarek Joanna

Wprowadzenie do logik nieklasycznych

wm

zimowy

60

(e-learning)

3. 

Krajewski Stanisław

Philosophy of dialogue: its religious, interreligious, and Jewish dimensions

wm

rok

60

śr. 15:00-16:30 s. 208

4. 

Misiuna Krystyna

Matematyczne i filozoficzne podstawy prawdopodobieństwa (wyk. monograficzny)

wm

zimowy

30

pon. 13:15-14:45 s. 108

5. 

Przepiórkowski Adam

Współczesne teorie składniowe

wm

zimowy

30

pon. 18:30-20:00 s.209

6. 

Szyszkowska Małgorzata

Między ideą a doświadczeniem: dzieło muzyczne w estetyce Romana Ingardena

wm

zimowy

30

czw. 09:45-11:15 s.209

7. 

Ziemski Piotr

Pozytywizm warszawski. Narodziny - rozwój - tradycja

wm

letni

30

pon. 09:45-11:15 s.110

8. 

Bursztyka Przemysław

Rychter Marcin

Filozofia kultury

wyk

rok

60

czw. 13:15-14:45 s.4

9. 

Ciecierski Tadeusz

Poręba Marcin

Filozofia umysłu

wyk

rok

60

śr. 09:45-11:15 s.205

10. 

Dobieszewski Janusz

Filozofia religii

wyk

rok

60

czw. 15:00-16:30 s.4

11. 

Kloc-Konkołowicz Jakub

Filozofia społeczna

wyk

rok

60

wt. 11:30-13:00 s.205

12. 

Kozłowski Michał

Filozofia nowożytna II: Figury wyzwolenia w filozofii nowożytnej

wyk

letni

30

pt. 13:15-14:45 s.108

13. 

Kuźniar Adrian

Filozofia nauki

wyk

rok

60

śr. 13:15-14:45 s.209

14. 

Lorenc Iwona

Estetyka

wyk

rok

60

wt. 09:45-11:15 s.109

15. 

Nogal Agnieszka

Filozofia polityki

wyk

rok

60

wt. 13:15-14:45 s.209

16. 

Odrowąż-Sypniewska Joanna

Tałasiewicz Mieszko

Filozofia języka

wyk

rok

60

wt. 13:15-14:45 s.109

17. 

Paprzycka-Hausman Katarzyna

Philosophy of Action

wyk

zimowy

30

pon. 13:15-14:45 s.109

18. 

Pieróg Stanisław

Historia filozofii polskiej I

wyk

zimowy

30

pt. 09:45-11:15 s.109

19. 

Pieróg Stanisław

Historia filozofii polskiej II

wyk

letni

30

pt. 09:45-11:15 s.109

20. 

Tichy Rafał

Filozofia Średniowieczna

wyk

rok

30

pt. 15:00-16:30 s.102

21. 

Tiuryn Tomasz

Filozofia Starożytna

wyk

rok

30

wt. 11:30-13:00 s.102

22. 

Wiśniewski Tomasz

Filozofia nowożytna II: Antropologia filozoficzna nowoczesności

wyk

zimowy

30

pon. 15:00-16:30 s.109

23. 

Wójtowicz Krzysztof

Logika III

wyk

zimowy

30

śr. 15:00-16:30 s.110