Strona Główna > Pracownicy > Pracownicy naukowi

Pracownicy naukowi

I. PROFESOROWIE ZWYCZAJNI

  1. Iwona Lorenc
  2. Barbara Markiewicz

II. PROFESOROWIE NADZWYCZAJNI – TYTULARNI

  1. Anna Brożek
  2. Janusz Dobieszewski
  3. Joanna Górnicka-Kalinowska
  4. Teresa Hołówka
  5. Anna Jedynak
  6. Stanisław Krajewski
  7. Włodzimierz Lorenc
  8. Paweł Łuków
  9. Jacek Migasiński
  10. Joanna Odrowąż-Sypniewska
  11. Krzysztof Wójtowicz

III. PROFESOROWIE NADZWYCZAJNI w UW

  1. Tomasz Bigaj
  2. Agnieszka Nogal
  3. Krystyna Krauze-Błachowicz
  4. Katarzyna Paprzycka-Hausman
  5. Stanisław Pieróg
  6. Marcin Poręba
  7. Adam Przepiórkowski
  8. Magdalena Środa
  9. Mieszko Tałasiewicz
  10. Halina Walentowicz
  11. Anna Wójtowicz


IV. ADIUNKCI – DOKTORZY HABILITOWANI

  1. Magdalena Borowska
  2. Tadeusz Ciecierski
  3. Cezary Cieśliński
  4. Joanna Golińska-Pilarek
  5. Justyna Grudzińska-Zawadowska
  6. Mariusz Grygianiec
  7. Michał Herer
  8. Aleksandra Horecka
  9. Jakub Kloc-Konkołowicz
  10. Andrzej Książek
  11. Krystyna Misiuna
  12. Marek Nowak
  13. Paweł Okołowski
  14. Tomasz Puczyłowski
  15. Wawrzyniec Rymkiewicz
  16. Mateusz Salwa
  17. Tomasz Wiśniewski
  18. Anna Wolińska

V. ADIUNKCI – DOKTORZY

  1. Adam Andrzejewski
  2. Magdalena Bieniak-Nowak
  3. Przemysław Bursztyka
  4. Maja Chmura
  5. Jacek Dobrowolski
  6. Anna Dziedzic
  7. Joanna Gęgotek
  8. Natalia Juchniewicz
  9. Filip Kawczyński
  10. Joanna Komorowska-Mach
  11. Bogna Kosmulska
  12. Michał Kozłowski
  13. Katarzyna Kuś
  14. Adrian Kuźniar
  15. Krzysztof Łapiński
  16. Agata Łukomska
  17. Joanna Michalik
  18. Marek Pokropski
  19. Adam Romaniuk
  20. Joanna Różyńska
  21. Marcin Rychter
  22. Piotr Schollenberger
  23. Mikołaj Sławkowski-Rode
  24. Małgorzata A. Szyszkowska
  25. Rafał Tichy
  26. Tomasz Tiuryn
  27. Antonio Vassallo
  28. Wojciech Wciórka
  29. Renata Wieczorek
  30. Piotr Wilkin
  31. Rafał Wonicki
  32. Urszula Zbrzeźniak
  33. Piotr Ziemski
  34. Adrian Ziółkowski

VI. STARSI WYKŁADOWCY

  1. dr Wojciech Bober
  2. dr Bogdan Dziobkowski
  3. dr Janusz Ostrowski
  4. dr Jerzy Pluta